W salonie kominkowym

W naszym Salonie Kominkowym, oprócz miłej atmosfery oraz wykwalifikowanej obsługi, znajdą Państwo szeroki asortyment produktów związanych z kominkiem i jego budową.

Zdajemy sobie sprawę, że kominek jest ważnym elementem wykończeniowym domu i dlatego przygotowaliśmy dla Państwa ekspozycję gotowych kominków marmurowych, kaflowych i tradycyjnych.

Zdajemy sobie bowiem sprawę jak istotne jest to, aby Klient miał jak największy wybór.

W naszym salonie znajdą Państwo wkłady kominkowe wielu cenionych firm. Posiadamy również dużo rodzajów kratek wentylacyjnych oraz akcesoria kominkowe.

Zapewniamy szeroki wybór kafli, elementów z piaskowca oraz elementów marmurowych, których jesteśmy producentami.

Oprócz tego posiadamy wszystkie elementy instalacyjne, rury spalinowe, przewody rozprowadzające ciepłe powietrze, wełnę termoizolacyjną oraz szeroki wybór belek drewnianych.

WSZYSTKO W ATRAKCYJNYCH CENACH !

Zapraszamy do naszego Salonu Kominkowego gdzie będą mogli Państwo zapoznać się szczegółowo z naszą szeroką ofertą.

DOJAZD I WYCENA U KLIENTA BEZPŁATNE

Kominki Marcjan to coś więcej niż zwykła firma. To pasja z jaką od 20 lat budujemy nie tylko kominki, ale przede wszystkim zadowolenie Klientów.

Naszym celem jest oferowanie produktów najwyższej jakości za najrozsądniejszą cenę. Spełniając wysokie standardy nie nadszarpniemy Państwa budżetu domowego. Wiemy, że kominek jest "luksusem", na który powinno stać każdego! W ten sposób budujemy zadowolenie naszych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym i sąsiadom. Wysoką pozycję jaką zajmujemy na lokalnym rynku zawdzięczamy właśnie naszym zadowolonym klientom. Zapytaj znajomego może i on ma postawiony przez nas kominek lub przyjdź do naszego salonu i zapoznaj się z ofertą, w której na pewno znajdziesz coś na swoją kieszeń!